جستجو   :  

اندروید پای 9 برای گوشی هواوی میت 10 پرو

 اندروید پای برای گوشی هواوی میت 10 پرو منتشر شد.کمپانی چینی هواوی برای گوشی های پرچمدار خود اندروید پای را منتشر کرد و کاربران  گوشی های میت 10 پرو و سری پی 20 می تواند این آپدیت را دریافت کنند.

انتشار اندروید 9 برای گوشی هواوی میت 10 پرو

در ماه سپتامبر سال جاری شاهد شروع برنامه آزمایشی سیستم عامل اندروید پای برای محصولات کمپانی هواوی بودیم. امروز این کمپانی نسخه نهایی اندروید 9 را مجهز به رابط کاربری EMUI 9 در اختیار کاربران گوشی پی 20، پی 20 پرو و گوشی هواوی میت 10 پرو در کشورهای اروپایی قرار داد.

حدود یک ماه پیش نسخه 9 سیستم عامل اندروید در کشور چین عرضه شد. در این آپدیت شاهد بهبودهایی برای گوشی های هوشمند هواوی خواهیم بود که در این میان می توان به ژست های حرکتی جدید و بازطراحی بخش تنظیمات سریع اشاره کرد.

بزرگ ترین تغییر در این بروزرسانی را باید در بهبود شارژدهی باتری جستجو کرد. سیستم عامل اندروید پای دارای قابلیتAdaptive Battery بوده که باعث افزایش شارژدهی محصولات مجهز به این نسخه از سیستم عامل اندروید می شود.

انتظار می رود این بروزرسانی به تدریج در اختیار تمام کاربران قرار بگیرد و این امکان وجود دارد که هم اکنون این آپدیت تنها برای برخی کاربران عرضه شده باشد. برای دریافت دستی این آپدیت می توانید به بخش تنظیمات و بروزرسانی نرم افزار مراجعه کنید.

هواوی این بروزرسانی را برای گوشی های هوشمند دیگر خود نیز عرضه می کند. در ابتدا کاربران گوشی های میت 10، آنر پلی، آنر 10 و آنر V10 شاهد انتشار اندروید پای برای گوشی های خود خواهند بود.

در سال 2019 آپدیت اندروید 9 در اختیار کاربران گوشی های سری میت 9 و پی 10 قرار می گیرد. هواوی در اوایل سال آینده میلادی از پرچمداران جدید خود از سری پی 30 رونمایی می کند. این محصولات به صورت پیش فرض به اندروید پای مجهز می شوند

 

از همراهی شما سپاس گزاریم

نویسنده : سید افشین حسینی

منبع

 

تاریخ درج  :  1397/9/30  
تعداد بازدید تا کنون :1952

نطرات کاربران

 
ارسال نظر 
نام شما :
آدرس ایمیل :
متن پیام  :

   
تصویر امنیتی